ART / Lithographs / Litograph in colors 12297728
nr 1229 7728
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Per Andersson, Fågel & Frukt. Signed, numbered 95/225. Subject: 10x15 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Per Andersson, Fågel & Frukt. Signerad, numrerad 95/225. Motivet: 10x15 cm
Pär Sigurd Andersson, Swedish painter born in Skellefteå 1926, dead 2015.
300
SEK 300
Monday January 21 2019
at 18:08:58
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
250 kr
Pär Andersson
Read more about Pär Andersson